top of page

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě

Rekonstrukce cihlové koupelny v rodinném domě je úspěšně dokončena. O průběhu a konkrétních změnách si můžete přečíst právě v tomto článku.


Původní koupelna nebyla úplně jedna z těch starších, ale i tak jí změna prospěla – což můžete posoudit sami dle fotografií po dokončení. Byla zde rohová vana, která zabrala mnoho prostoru, a tak už zbylo místo jen na nejmenší možný rozměr sprchového koutu a WC. Nebyl zde téměř žádný úložný prostor (chybí skříňky pod umyvadlem, aj.). Dále zde byla zvláštně uschovaná vzduchotechnika procházející u stropu.A k jakým došlo změnám?


Pod okno se umístila rovná vana, vznikl prostor pro sprchový kout, který už tedy nebude rohový ale obdélníkový. Mezi těmito dvěma dominantami koupelny se ponechalo WC a nově vznikl pisoár. Vzduchotechnika u stropu se schovala do elegantní niky, pod umyvadly přibyly skříňky a ještě jedna vysoká skříňka se pověsila na stěnu. Původní radiátor a topný žebřík byly také vyměněny a nová dvojice k sobě krásně ladí.


Nejprve ale nákres koupelny.A nyní samotná realizace!

Pokud se Vám některé prvky líbily, neváhejte nám napsat a my Vám poradíme, kde jsou k dostání.


Obklady a dlažby šedé: https://www.senesi.cz/ebs-uno-dlazba-60x60-cement-matna-8mm

Dřevo: https://www.senesi.cz/ebs-woodland-dlazba-19-8x119-8-sv-bezova-matna

Topný žebřík: https://www.senesi.cz/thermal-trend-hery-dhr600-1510-ral9016-koupelnovy-radiator-151x60-bily

Radiátor: https://www.korado.cz/produkty/radik/radik-line-vk.html

Umyvadla na desku: https://www.keramikasoukup.cz/umyvadlo-na-desku-42-x-15-x-34-cm

Vysoké umyvadlové baterie: https://www.slezak-rav.cz/vodovodni-baterie-slezak-rav/vodovodni-baterie-umyvadlova-vysoka-colorado-CO130.5?q=co130.5

22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page